O nas...

Nie pamiętam dokładnie kiedy nasze pisanie-blogowanie się zaczęło, na pewno dużo dużo wcześniej było w mojej głowie niż na serwerze. Bo najtrudniejszy jest pierwszy krok i... pierwsze zdanie. Są miejsca, o których istnieniu dowiedziałam się dopiero będąc mamą. A jako mama dwóch młodych istot niezwykle ciekawych świata chcę im ten świat pokazywać. Od zawsze "gdzieś mnie nosiło", a teraz nosi mnie razem z dziećmi.

Chciałam podzielić się z Wami wiedzą o miejscach dobrych i bardzo dobrych do spędzenia radosnego, odkrywczego i twórczego czasu z dziećmi. Przede wszystkim będą to ciekawe zakątki województwa śląskiego, bo tu szczęśliwie mieszkamy, a region ten z racji swojej rozpiętości i różnorodności daje nam tych możliwości nieograniczoną ilość.

Odkąd w wyprawach towarzyszą nam dzieci staram się wyszukiwać miejsca, które także dla nich są atrakcyjne, gdzie mogą swobodnie i bezpiecznie bawić się, coś odkrywać czy nauczyć się czegoś. Na szczęście do tej pory poszukiwania były owocne, a do tego okazało się, że nie trzeba ani ponosić dużych kosztów, ani znaleźć się w egzotycznym zakątku, żeby zobaczyć coś pięknego, urokliwego i niezwykłego, warto poznać najbliższą okolicę, bo może nas ona naprawdę zaskoczyć. A dzieci i tak są najbardziej radosne kiedy po prostu spędzamy wspólnie czas.

Od kiedy jestem mamą nie raz towarzyszyło mi pytanie Gdzie zabrać dzieci w tak słoneczne popołudnie? albo Gdzie spędzić ten deszczowy dzień? Dlatego na blogu chcę pokazywać także takie miejsca, które są zbyt zwyczajne aby znaleźć się na innych "podróżniczych" blogach, ale będą dobre nawet na popołudniową wycieczkę.

Jeśli byliście w tych samych miejscach chętnie przeczytam Wasze komentarze - na blogu każdy może to zrobić pod wpisem. Za wszelkie uwagi z góry dziękuję. Staram się aby informacje na blogu były jak najbardziej aktualne. Jednak pod większością wpisów umieściłam odsyłacze do stron internetowych i numery telefonów na wypadek gdyby ktoś chciał upewnić się co do dni lub godzin otwarcia czy innych istotnych spraw.  

Zapraszamy do lektury i wspólnych wypraw z dziećmi
Magda & Jacek, Franek & Antoś


Współpraca
Byliście w jakimś ciekawym miejscu, którego jeszcze być może nie znamy? Opowiedzcie nam o nim. A może jesteś właścicielem ciekawego obiektu i uważasz, że informacja o nim mogłaby znaleźć się na naszym blogu? Chętnie skorzystamy z Twojego zaproszenia. Szukasz dobrego miejsca na reklamę i chcesz dotrzeć do konkretnej grupy odbiorców? Na tym polu także możemy Ci pomóc, jesteśmy otwarci na propozycje. Jeśli w jakikolwiek inny sposób moglibyście przyczynić się do rozwoju bloga to zapraszam do kontaktu.

FrAntki Wędrowniczki
frantkiwedrowniczki@gmail.com
tel. 722 190 602


1 komentarz:

  1. Świetna strona!!! To miejsce podobno jest ciekawe: http://www.kapias.pl/pl/ogrody/708/dzieci-w-centrum-ogrodniczym. My planujemy odwiedzić ogrody jak będzie nieco cieplej. Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 FrAntki Wędrowniczki , Blogger