Stadion Narodowy w Warszawie

Szukając w Warszawie miejsca, którego zaliczenie ucieszyłoby młodych fanów sportów wszelkich nie sposób w planach zwiedzania pominąć Stadionu Narodowego. Stadion otwarty jest dla wszystkich przez 7 dni w tygodniu. Na zwiedzających czekają cztery trasy: piłkarza, ekskluzywna, historyczna, znani i lubiani oraz punkt widokowy. Wszystkie trasy opisane są na stronie internetowej (tutaj), podany jest tam czas zwiedzania, godziny wycieczek dla zwiedzających Stadion indywidualnie oraz oczywiście ich koszt.


Myszkowanie po zakamarkach Stadionu zostawiliśmy sobie na następną wizytę w Warszawie, za to z radością wdrapaliśmy się na punkt widokowy na górnej trybunieW kasie kupujemy bilet rodzinny (2+2) - koszt 25 zł. Przechodzimy przez bramki, na wyższy poziom wyjeżdżamy ruchomymi schodami, a potem wychodzimy już prosto na trybuny. Czas pobytu ograniczony jest jedynie godzinami otwarcia - punkt widokowy czynny jest od 10:00 do 20:45.

 


   

 Widok taki... zimowy - w końcu był luty :)

Do Stadionu doszliśmy spod Centrum Nauki Kopernik - dzień był tak słoneczny, że szkoda było korzystać z innego środka transportu niż własne nogi. Widokową trasą przeszliśmy ok. 1,5 km. Jeśli chcecie podjechać pod Stadion samochodem lub komunikacją miejską polecam ten link.*PGE NARODOWY
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1
03–901 Warszawastrona internetowa: www.pgenarodowy.pl
FB: www.facebook.com/PGE.Narodowy/

Wycieczki:

tel. 22 295 95 95
(czynny od poniedziałku do piątku w godz. 9:30 - 18:00)
e-mail: rezerwacje@pgenarodowy.pl

Komentarze

Jeśli lubisz naszą rodzinną twórczość to możesz postawić nam kawę. Dziękujemy!

Postaw mi kawę na buycoffee.to