Konkurs! Do wygrania DZIECI ODKRYWAJĄ ŚLĄSKIE!

Z okazji zbliżającego się dnia 6 grudnia mamy dla Was konkurs i prezenty! Do wygrania dwa bardzo ładne i bardzo przydatne przewodniki, które opracowała podróżująca z Hanią i Hubertem Basia z Podróże Hani

Co trzeba zrobić? Zadanie jest bardzo proste, wystarczy napisać kilka zdań o miejscu, które szczególnie lubicie odwiedzać z dziećmi (województwo nie gra roli, nie musi być śląskie ;) Ucieszę się jeśli dodacie zdjęcie żebyśmy i my mogli to miejsce zobaczyć. 

Na odpowiedzi czekamy na naszym profilu FrAntkiWędrowniczki (wklejajcie je jako komentarze pod informacją o konkursie) lub przysyłajcie na nasz adres e-mail: frantkiwedrowniczki@gmail.com.

Na odpowiedzi czekamy do soboty 10 grudnia do północy, rozstrzygnięcie konkursu w niedzielę 11 grudnia w południe - jednego zwycięzcę wylosuje Franek, a drugiego Antek :) W poniedziałek rano wysyłka, tak żeby te zapakowane świątecznie nagrody dotarły do Was jeszcze przed Wigilią :)


Przewodnik jest obszerny i aktualny, a do tego lekki i wygodny w użytkowaniu, po prostu niezastąpiony jeśli chcecie (jeszcze bardziej) odkryć województwo śląskie z dziećmi. My także z niego korzystamy, tak... znaleźliśmy w nim miejsca, w których jeszcze nie byliśmy ;) 

Miałam przyjemność dołożyć kilka zdjęć do tej ciekawej publikacji, więc tym bardziej ją polecam ;) Więcej o nim można przeczytać na blogu Basi (tutaj). Tam też znajdziecie listę miejsc gdzie można go kupić. Jeśli szukacie naprawdę praktycznego świątecznego prezentu dla siebie lub znajomej rodziny to szczerze polecam. I droga Basiu, mam nadzieję, że kiedyś wydamy coś razem :)


Uwaga! To nie ostatni konkurs przed Świętami. W przyszłym tygodniu kolejny, tym razem do wygrania będzie świąteczna sesja zdjęciowa. Szczegóły na blogu i na FrAntkiWędrowniczki na FB.

Komentarze

Jeśli lubisz naszą rodzinną twórczość to możesz postawić nam kawę. Dziękujemy!

Postaw mi kawę na buycoffee.to