Dyniowe pole | Przybynów

Na DYNIOWE POLE trafiliśmy na początku października, już w końcówce sezonu na zdjęcia plenerowe, ale w takiej chwili zawsze pociesza myśl, że lepiej późno niż wcale i jeszcze jakieś dynie na nas poczekały ;) To niezwykłe pole znajdziecie na Jurze w Przybynowie niedaleko miejscowości Żarki. Tu, przemili pomysłodawcy tego miejsca, Dagmara i Hubert przeznaczyli na uprawę dyń (podobno aż w 20 odmianach!) kawałek swojego pola. Przy okazji tej uprawy powstał pomysł aby pole wykorzystać do zdjęć i my z tej możliwości skorzystaliśmy. Korzystanie z pola do zdjęć jest płatne. 
 

Dyniowe pole to miejsce, które będzie się rozwijać i... rozkwitać :) Pamiętajcie o nim jeśli chcielibyście także mieć sesję w DYNIACH, a w przyszłym roku (czyli w 2021) także dodatkowo w SŁONECZNIKACH, a za dwa lata (czyli 2022) w POLU LAWENDY! My wrócimy na pewno.
 
Warto wrócić z tego miejsca z pamiątką, czyli po prostu... dynią ;) Są takie i przeznaczone do zjedzenia, i ozdobne, obie opcje będą się pięknie prezentować na jesiennym stole :) Do tego ta uprawa dyń jest całkowicie ekologiczna i zdrowa, więc tym bardziej polecamy!

Czas sesji na polu najlepiej zarezerwować wcześniej telefonicznie | tel. 518 650 030 | lub poprzez profil facebook | www.facebook.com/Dyniowe-pole.
 
 
Jak dojechać? 
DYNIOWE POLE znajduje się w Przybynowie, w nawigacji ustawiamy adres ul. Graniczna - z głównej drogi (ul. Żarecka/Częstochowska) widać długi foliowy tunel - i to właśnie jest ten adres. A TUTAJ to miejsce na mapie. 
 
*
https://www.facebook.com/FrAntkiWedrowniczki/

Komentarze

Jeśli lubisz naszą rodzinną twórczość to możesz postawić nam kawę. Dziękujemy!

Postaw mi kawę na buycoffee.to