Zwiedzamy... Stadion Śląski w Chorzowie

Trwają Mistrzostwa Świata w piłce nożnej, więc dziś będzie temat na czasie. Od niedawna w każdą sobotę i niedzielę można zwiedzać Stadion Śląski - zwiedza się go z przewodnikiem w zorganizowanych grupach. Zwiedzać można w określonych godzinach: 10:00, 12:00, 14:00 lub 16:00. Koszt biletu - normalny 10 zł, ulgowy 5 zł. Zwiedzać stadion można także w razie niepogody.

https://www.facebook.com/FrAntkiWedrowniczki

Zwiedzanie według informacji organizatorów trwa ok. 1,5 godziny, my zwiedzaliśmy godzinę (bez kilku minut) - tempo dość żwawe. Grupy bywają spore (do 50 osób) i mimo że mieliśmy bardzo miłą panią przewodnik, która bardzo ciekawie opowiadała o miejscu w którym byliśmy to jednak nie zawsze wszystko można było usłyszeć - niezbędny byłby choć mały mikrofon. Ale polecamy, bo jest to jedyna okazja aby zobaczyć wiele pomieszczeń do których mają dostęp tylko zawodnicy, trenerzy lub... stadionowi chuligani - zwiedza się także posterunek policji łącznie z celami. Weszliśmy także do loży VIP co normalnie kosztowało by nas nieco więcej niż 30 zł które wydaliśmy na bilety ;) 


Dzień i godzinę naszej wizyty trzeba wcześniej zarezerwować pisząc na adres rezerwacje@stadionslaski.pl.  W rezerwacji potrzebne są następujące dane: termin, godzina i liczba osób biorących udział w zwiedzaniu.

Więcej informacji tutaj: stadionslaski.pl/oferta/zwiedzanie.
 


*
Stadion Śląski
ul. Katowicka 10, Chorzów
Wjazd bramą nr 8
www.stadionslaski.pl
www.facebook.com/StadionSlaski

Rezerwacje wycieczek
e-mail: rezerwacje@stadionslaski.pl lub tel. 500 006 415

Komentarze