Poznajemy... Alpaki z Bacówki na Bukowinie

Spacer z alpakami? Kto próbował ten wie, że to nie jest taka prosta sprawa. Wymaga sporo cierpliwości i jeszcze więcej marchewki Ale nawet jeśli nie przekonacie alpak do tego, że ruch to zdrowie i warto spacerować, to i tak czas spędzony w ich towarzystwie będzie niezwykły, bo już od samego patrzenia na nie od razu ma się lepszy humor :)


Gdzie można spotkać alpaki? Polecamy okolice Węgierskiej Górki i Bacówkę na Bukowinie | ul. Bukowina 5, Żabnica | gdzie mieszkają Stefan, Józia, Rysia & Franka, które możecie zobaczyć na naszych zdjęciach :)

Koszt spaceru to 35 zł za rodzinę (czas ok. 20 minut). Dodatkowo można kupić porcję tartej marchewki aby je nakarmić (10 zł). Marchewka motywuje do spaceru ;)
 
Jeśli i Wy chcielibyście czegoś tu spróbować to oczywiście jest to co w bacówce najlepsze czyli m.in. oscypki (także z grilla), na miejscu można kupić także sporo pamiątek związanych z alpakami oraz sery z owczego mleka albo wypić kawę i odpocząć na leżaku z widokiem na góry. Próbowaliśmy wszystkiego - polecamy ;) Można tu dojechać samochodem (jest parking). 

 
*
https://www.facebook.com/FrAntkiWedrowniczki/

Komentarze

Prześlij komentarz

Jeśli lubisz naszą rodzinną twórczość to możesz postawić nam kawę. Dziękujemy!

Postaw mi kawę na buycoffee.to