Polecamy... Warsztaty w Perpetuum Mobile Makers Club w Żorach

Wiertarki, szlifierki, wyrzynarki, strugi, piły i młotki w dłoń! Do niedawna myśleliśmy, że w temacie warsztatów wiemy już wszystko i nic nas nie zaskoczy ;) I wtedy napisał do nas Adam z Perpetuum Mobile Makers Club w Żorach. Oczywiście tak szybko jak tylko się dało pojechaliśmy do Żor by zobaczyć jak fantastycznie i twórczo można spędzić czas z drewnem.

 


Nawet jeśli nie macie wielkiego doświadczenia w obróbce drewna tu nauczycie się wszystkiego czego tylko Wam potrzeba aby wrócić do domu ze swoim własnym wyjątkowym rękodziełem.

  • Dla kogo są te warsztaty? Dla każdego :)

▶ DLA DZIECI (dobrze żeby miały już powyżej 5 lat), możecie zdziałać coś RODZINNIE lub zorganizować dziecku niezwykłe URODZINKI

▶ MŁODZIEŻY - jak widać na załączonych obrazkach

▶ DOROSŁYCH - dla których także są organizowane zabawy stolarskie

▶ GRUP SZKOLNYCH

▶ a nawet FIRM - bo wspólne majsterkowanie to idealny pomysł na integracyjne popołudnie!

Nie macie pomysłu na prezent? To już macie ;) Możecie kupić voucher na zajęcia w warsztacie o wartości 150 zł do wykorzystania przez cały 2024 rok.

Czy z drewna można zrobić co tylko Wam się zamarzy? Odpowiedzi na to pytanie szukajcie w Żorach choć to raczej pytanie retoryczne ;)

W warsztacie spędziliśmy 3 godziny i był to wyjątkowo dobrze spędzony czas. Można było wykonać dowolny przedmiot. 

  • Nawet jak nie macie pomysłu to możecie liczyć na podpowiedź lub stworzyć coś użytecznego - aktualnie dobrym pomysłem jest karmik dla ptaków, świąteczna choinka lub gwiazdkowy prezent dla bliskich.
  • Na zajęciach pracuje maksymalnie 5 zespołów po dwie osoby, jest miło i kameralnie. Do dyspozycji są kawa, herbata, zimne napoje i ciasteczka.
  • Koszt takich zajęć w warsztacie w Żorach to 150 zł za parę.
  • Warto mieć ubrania, których nie żal zakurzyć i zbrudzić 
  • Dodatkowe informacje - tel. 512 214 907 i profil Perpetuum Mobile Makers Club.
  • Perpetuum Mobile Makers Club znajdziecie w Żorach - os. Powstańców Śląskich - PU-7

Interesuje Was inna lokalizacja? Obserwujcie aktualności na profilu, bo warsztaty z drewnem odbyły się już także w Katowicach, może będzie powtórka lub kolejna lokalizacja do wyboru.

A jeśli marzy Wam się PRZYGODA Z RZEŹBĄ w drewnie lipowym to takie warsztaty są organizowane w Pałacu Baranowice.

 

*

Na naszym blogu nie ma reklam, chcemy żeby jak najlepiej się go czytało i żebyście nie musieli szukać tego co najważniejsze w gąszczu reklamowych okienek. Jeśli lubisz naszą rodzinną twórczość i chciałbyś odwdzięczyć się za naszą pracę to możesz postawić nam kawę ;) Za każdą formę wsparcia DZIĘKUJEMY i obiecujemy pracować z jeszcze większym zaangażowaniem :)

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

  1. My też poznaliśmy Pana Adama a te warsztaty to jedne z ciekawszych w okolicy. Mamy córkę ;) ale mega jej się podobało i pyta kiedy powtórka.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Jeśli lubisz naszą rodzinną twórczość to możesz postawić nam kawę. Dziękujemy!

Postaw mi kawę na buycoffee.to