Ogrodzieniecka Twierdza Światła na Zamku Ogrodzieniec

Kiedy niedawno pisaliśmy o Zamku Ogrodzieniec nie przypuszczaliśmy, że tak szybko tu wrócimy. Ale wróciliśmy, bo okazja do powrotu była bardzo wyjątkowa. Zapraszamy Was do OGRODZIENIECKIEJ TWIERDZY ŚWIATŁA, która oficjalnie rozbłysła 4 listopada i przez najbliższe miesiące zaprasza w swoje gościnne progi. Jest to nowość przygotowana z myślą o odwiedzających zamek w porze jesiennej i zimowej. 
 

Na terenie przedzamcza oraz na całej trasie zwiedzania zainstalowane zostały iluminacje. Są tu postacie, które kojarzą się z zamkiem, jak Biała Dama i Czarny Pies, podświetlone zostały także same ruiny. Jest światło i jest dźwięk, a to wszystko razem tworzy naprawdę niezapomniany efekt i klimat! Zwiedzając zamek szukajcie wszystkich świetlnych postaci i przedmiotów ukrytych w tajemniczych zamkowych zakamarkach. Cóż tu dużo pisać, to trzeba zobaczyć, więc kiedy można zwiedzać Ogrodzieniecką Twierdzę Światła i ile to kosztuje?

GODZINY OTWARCIA:
  • Ogrodzieniecka Twierdza Światła czynna jest codziennie, od niedzieli do czwartku czynna jest od 16:00 do 20:00, w piątki i soboty od 16:00 do 21:00. 

BILETY WSTĘPU:
  • Bilet normalny kosztuje 29 zł, a ulgowy 23 zł.
  • Bilet ulgowy przysługuje dzieciom od dnia ukończenia 5 roku życia (młodsze wchodzą bezpłatnie), uczniom oraz studentom do 26 roku życia, rencistom i emerytom.
 
W czasie oficjalnego otwarcia przewidziane były dodatkowe atrakcje, jak m.in. pokaz teatru ognia, co pokażemy Wam jeszcze w filmie.
 
Odwiedzając Zamek Ogrodzieniec w weekend możecie liczyć na dodatkowe atrakcje. Jakie? To na razie niespodzianka, jeśli chcecie wiedzieć więcej zaglądajcie na profil Ogrodzieniecka Twierdza Światła.
 
 
 
Mamy nadzieję, że Podzamcze & Zamek Ogrodzieniec znajdą się w Waszych wycieczkowych planach na najbliższe tygodnie. My także chętnie tu jeszcze wrócimy, szczególnie białą zimą będzie tu prawdziwie bajkowo, więc... do zobaczenia na Zamku Ogrodzieniec.
 
 

 *
 
 Na naszym blogu nie ma reklam, chcemy żeby jak najlepiej się go czytało i żebyście nie musieli szukać tego co najważniejsze w gąszczu reklamowych okienek. Jeśli lubisz naszą rodzinną twórczość i chciałbyś odwdzięczyć się za naszą pracę to możesz postawić nam kawę ;) Za każdą formę wsparcia DZIĘKUJEMY i obiecujemy pracować z jeszcze większym zaangażowaniem :)

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

  1. Ania Polskie Szlaki14 listopada 2021 17:39

    Cudnie, chcemy jechać ���� pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Jeśli lubisz naszą rodzinną twórczość to możesz postawić nam kawę. Dziękujemy!

Postaw mi kawę na buycoffee.to