Wspominamy... Baloniada 2022 na Zamku Ogrodzieniec

Dla niektórych, m.in. dla nas i naszej młodzieży, ostatni weekend sierpnia jest już niestety pożegnaniem z wakacjami... Każda okazja do świętowania i poprawy humoru jest dobra, więc w ostatnią sobotę sierpnia w zeszłym roku rodzinnie żegnaliśmy wakacje na imprezie Baloniada, która została zorganizowana na Zamku Ogrodzieniec w Podzamczu.

Jak możecie się domyślić i zobaczyć na zdjęciach na pomysł odwiedzenia zamku tego dnia i z tej okazji wpadło bardzo, bardzo wiele osób, ale nie dziwię się, bo nie co dzień mamy okazję podziwiać balony w tej pięknej jurajskiej scenerii. 

 


Jeśli także macie ochotę na takie obrazki to następna Baloniada odbędzie się już niedługo, znów w sierpniu. Tym razem świętować będzie można aż dwa dni, 18 i 19 sierpnia, a informacji i programu szukajcie na profilu wydarzenia tutaj.

Baloniada w 2022 roku miała formę aeropikniku lotniczego, w programie znalazły się m.in. zajęcia warsztatowe dla dzieci, na terenie zamku udostępnione były stanowiska z symulatorami lotów, latawce, żyroskop, rower z zabudowanym skrzydłem Lilienthala i szybowiec Foka5. Każdy chętny miał możliwość zakupu komercyjnego lotu widokowego śmigłowcem lub motoparalotnią nad zamkiem
 
Bardzo widowiskowym punktem programu było konkurencja lotnicza - start balonów z terenu przedzamcza i samo zakończenie imprezy - pokaz podświetlenia balonów w rytm muzyki. A jak prezentowały się balony nad Zamkiem Ogrodzieniec? Zapraszamy do naszej galerii zdjęć :)
 
*
Baloniada 2022 na Zamku Ogrodzieniec
 
 
*
Na naszym blogu nie ma reklam, chcemy żeby jak najlepiej się go czytało i żebyście nie musieli szukać tego co najważniejsze w gąszczu reklamowych okienek. Jeśli lubisz naszą rodzinną twórczość i chciałbyś odwdzięczyć się za naszą pracę to możesz postawić nam kawę ;) Za każdą formę wsparcia DZIĘKUJEMY i obiecujemy pracować z jeszcze większym zaangażowaniem :)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
 

Komentarze

Jeśli lubisz naszą rodzinną twórczość to możesz postawić nam kawę. Dziękujemy!

Postaw mi kawę na buycoffee.to